Populaarsed esemed

Omandage alateadlik sõnumivahetus 5 sammuga!

Alateadlike Sõnumite JuhtimineSubliminaalne sõnum on defineeritud kui sõnum, mis on integreeritud konkreetsesse objekti ja suudab ületada teadvuse barjäärid, et tungida alateadvusesse. Tänu alateadlikule sõnumile on võimalik edastada sõnum, mis võib suunata inimese elu.

Võimalused on piiramatud. Teisisõnu, alateadlik sõnum võib aidata teil saada üle häbelikkusest, aidata teil elada rõõmus ja õnnes, vabastada teid paljudest pahedest, mis takistavad teil elus edu saavutada… Seda tüüpi sõnum toimib psühhoanalüütiku soovitusena. hüpnoosi all olev inimene. Kui see stiimul siseneb teadvuseta, tegutseb indiviid vastavalt sellesse integreeritud juhistele. Seetõttu toimub selline tegutsemisviis radikaalne muutus.

Alateadlike sõnumite valdamine tähendab, et see positiivne sõnum siseneb alateadvusse ja muudab igaveseks teie käitumist elus.

1. Tulista

Alateadlikke sõnumeid kasutavad reklaami- ja turundusspetsialistid, et paremini äratada sihtklientide ostusoovi. Tõepoolest, uuringud on näidanud statistikat, mis näitab, et tänu alateadlikele sõnumitele on teatud reklaamides pakutavate kaupade müük koos sisseehitatud stiimulitega märkimisväärselt kasvanud.

Ka poliitikavaldkonnas on poliitikud otsustanud kasutada alateadlikke sõnumeid valijate valiku suunamiseks, eriti valimiste ajal. Need alateadlikud sõnumid on integreeritud propagandaga seotud helidesse ja videotesse, jõudes sadade ja tuhandete inimesteni.

Et oma elu oluliselt paremaks muuta, võite kasutada alateadlikke sõnumeid. Näiteks kui olete enesest lahkuv inimene, peaks teie alateadlik sõnum keskenduma dünaamilisuse ja enesekindluse säilitamisele.

Kui olete sõltuvuses suitsetaja, võib teie alateadlik sõnum olla suitsetamise asemel vee joomises. Esimene samm on salvestuste tegemine. See võimaldab salvestada oma sõnumi meediumisse, et seda paremini mõista.

2. Kasutage nende sõnumite kujundamiseks tõhusaid materjale

Selleks, et teie alateadlik sõnum saavutaks oma oodatud eesmärgid, milleks on alateadvuse barjääri ületamine ja võime oma käitumist igaveseks muuta, peab see olema väga hea kvaliteediga. Seetõttu tuleb alateadlike sõnumite salvestamisel järgida mitmeid kriteeriume. Sõnum peab olema selge ja lühike. Teie alateadvus peaks suutma alateadlikku sõnumit kergesti dešifreerida, ilma et see oleks teie südametunnistusele märgatav. Alateadlik sõnum tuleb edastada kiirelt, olgu see siis põgus pilt või taustamüra.

Selle sõnumi meediumisse integreerimiseks on oluline kasutada võimsaid ja täpseid materjale. Kuna tehnoloogia praegu õitseb, saate selle stiimuli konkreetsesse meediumisse integreerimiseks kasutada erinevat tarkvara. Teadlased väidavad, et alateadliku sõnumi meediumisse integreerimise meetod on olemasolevate materjalide keerukuse tõttu praegu tõhusam. Selleks, et seda teha vastavalt tehnika reeglitele, võib osutuda vajalikuks multimeedia ja ka alateadlike sõnumite meediumisse integreerimise erikoolitus.

3. Alateadlikud sõnumid helis või videos

Alateadlikud sõnumid on tavaliselt manustatud videokandjasse või helitüüpi kandjasse. Kui tegemist on videotoega, tuleb alateadlik sõnum varjatud pildina, mis vilgub ekraanil. Selle hajusa ja hästi arvutatud pildi ilmumise aeg. Enamik inimesi ei taju seda põgusat pilti, kui vaatavad salvestist, millesse see pilt on manustatud.

Mis puudutab helimeediat, siis alateadlik sõnum on taustal müra, mida inimene selgelt ei kuule. Seal on tõepoolest peamine heli, mida inimese teadvus kuuleb suurepäraselt. Eesmärk on, et inimene tõmbaks selle põhiheli poole ja hindaks seda hästi. Selle põhiheli taga on sekundaarne heli, mis edastab täpse sõnumi ja ületab teadvuse barjääri.

4. Vaata seda iga päev paar tundi

Kui salvestamine on tehtud, on aeg see sõnum vastu võtta, et saaksite oma käitumist muuta. Kui tegemist on video salvestamisega, varuge aega, et saaksite vaadata sisu, mis sisaldab alateadlikku sõnumit. Aeg on tegelikult meediumiks kasutatava video kestuse funktsioon.

Seda videot vaadates unustage ära tõsiasi, et teil on sellesse manustatud alateadlik sõnum. Ärge mõelge sellele detailile üldse. Selle asemel proovige jälgida sellel võttel objekti kulgu. Alateadlik sõnum teeb seda iseenesest ja jõuab teie alateadvuseni. Pärast video hoolikat vaatamist tehke midagi muud. Te ei pea enam selle video vaatamisele keskenduma, sest teate juba, mis teemast me räägime. Parim asi on video voogesitamine ja seejärel teha majas kõike, mida soovite. Ilmselgelt on teie pilk mõnikord ekraanil. See ainult optimeerib alateadliku sõnumi jõudu, mis on juba teie alateadvusesse tunginud.

5. Haju magades

Helifailide puhul ei pea te erilisi pingutusi tegema. Kõik, mida pead tegema, on heli voogedastus ja igapäevaste asjadega tegelemine. Subliminaalne sõnum töötab iseenesest. Isegi magades proovige edastada seda alateadlikku sõnumit sisaldavat helisalvestist. See on lihtsam, kui see stiimul on integreeritud teie lemmikartisti albumisse. Nii ei hakka helisalvestusest igav.

Une ajal teie teadvus magab. Subliminaalne sõnum tungib seejärel kergemini teie alateadvusse ja paneb teid oma käitumist paremaks muutma.

Kokkuvõtteks võib öelda, et alateadlike sõnumite eeliseid on võimalik kasutada rohkem veenmiseks muuhulgas hästi vormindatud reklaamsõnumite kaudu, aga ka oma alateadvuse ümberprogrammeerimiseks nii, nagu seda ise soovite. Niisiis, kuidas kavatsete alateadliku sõnumivahetuse jõudu ise rakendada?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked