SEO

SEO strateegia mõjukate tagasilinkide saamiseks

Seo Lingi StrateegiaKas sa tead Pat Flynni? Muidu tutvustan seda teile lühidalt. Ta on ajaveebi autor SmartPassiveIncome. Ta on juba paar aastat elatist teinud Internetis ja jagab kõiki oma tulemusi ja isegi oma sissetulekuid oma ajaveebis väga üksikasjalikult. Ta on minu arvates kõige läbipaistvam internetiturunduse isiksus, keda ingliskeelses veebis kohata.

Pat Flynn osales hiljuti (möödus mitu kuud) nišiduellis ja eesmärk oli luua veebisait ja teenida see kõrgelt spetsialiseerunud tööstuses rahaks. Vaid kahe kuuga õnnestus tal paigutada oma veebisait Google’is nende varem valitud märksõnade järgi esimesele positsioonile.või “turvatöötaja koolitus”.

SEO strateegia selgitatud

Kokkuvõttes, tema strateegia on kasutada kahte lingikihti. Esimene lingikiht esindab ankurdatud linke, mis osutavad viidatud saidile. Peamiselt saadakse need kvaliteetsete artiklitega kataloogide kaudu, luues uusi ajaveebe ja sotsiaalseid saite, nagu squidoo.

Seejärel tuleb teine ​​kiht, mis koosneb väga suure hulga tagasilinkide loomisest esimese kihi veebilehtedele ja veebisaitidele.

Allolevas videos jagab ta meiega SEO strateegiat, mida ta kasutas oluliste ja tavaliselt tasuta linkide hankimiseks. See strateegia töötab endiselt hoolimata Google Panda ja Google Penguini algoritmi muudatustest.

Selle strateegia taas optimeerimiseks ajastul, mil SEO muutub üha keerukamaks, võtab Pat aga vastu uue väljakutse: nišiduell 2.0.

Põhjalikku SEO strateegiat kirjeldava artikli vaatamiseks kohtuda siin.

https://www.youtube.com/watch?v=iRnPDOSSdpw

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked