Seotus

Sidusettevõttega oma ajaveebi monetiseerimine: juhised

Teenige Oma Ajaveebi RahaksMinu kätte on juba mõnda aega sattunud hulk e-kirju. Samuti kontaktid minu facebooki lehelt ja mõnede minu ümber olevate inimeste palved teada saada juhised, kuidas oma blogi sidusettevõttega raha teenida. Mitu korda olen ma üllatunud (arvestades seda, mitu korda olen seda teemat käsitlenud), et pean sellele küsimusele vastama?

Nad ütlevad, et treeneri kirg on kordamine ja ma ei jäta seda vanasõna tähelepanuta.

Tegelikult, oma ajaveebi monetiseerimine pole kunagi olnud mäng, eriti kui tegemist on sidusettevõttega, sest selles seikluses õnnestumiseks on vaja ühendada teatud elemendid mõistatus, mis on seotud tema ajaveebi arendamisega.

Kuidas me seotust defineerime?

Enne alustamist anname teile erinevad elemendid, mida saate taastamiseks kasutada mõistatus, kuidas oma blogi sidusettevõttega raha teenidakas oleks mõistlik anda sõna kuuluvus määratlus üldkäändes.

– Mida teete, kui teie sõber otsib kvaliteetset hambaharja ja teile meeldib just teie oma.

– Mida teete, kui olete leidnud odava võrdlusseadme abil lennu Miamist Londonisse ja pereliige otsib sellist lendu?

Et aidata teil vastata, ütlen lihtsalt, et soovitan erinevaid teenuseid, mida hindate.

KokkuvõtteksPartnerlus on soovitusmüügi süsteem, mis pakub sidusettevõttele komisjonitasu, kui neil õnnestub konkreetne toode müüa.

Kuidas sidusettevõtete süsteem töötab?

Toote müüja teatab, et tal on a komisjonitasu vahemikus 5 kuni 75% kõigile, kes müüvad mõnda tema toodet.

Sidusettevõte soovitab erinevaid tooteid ja iga kord, kui toimub müükta saab lubaduse, mis vastab müüja pakutud müügihinna murdosale.

Miks on see üks parimaid viise oma ajaveebi raha teenimiseks?

Enne kui ma jõuan asja tuumani ja annan teile eduka sidusettevõtte võtmed, lubage mul öelda, et sidusettevõte on üks parimaid lahendusi, kuna:

seal Adsense’i reklaamid ei ole kasumlikud

– ühendamise lihtne juurutamine toimub lihtsalt ja kiiresti (ning jääb palju tulusamaks kui adsense reklaamid)

Laia tootevaliku saadavus : pakutavatel sidusettevõtete toodetel pole piiranguid;

– Müüjaid ja sidusettevõtteid ühendavaid turuplatse on palju ja need on tasuta saadaval;

Huvitava protsendi vahendustasu maksmine (luba 5–75% vahendustasu toote müügihinnalt);

– Alustamiseks pole vaja tuhandeid külastajaid

Kuidas teenida raha oma blogiga koos sidusettevõttega?

Kui sa sellest aru said mis on liikmelisus ja kuidas see toimibvaata nüüd kuidas iga blogija saab oma ajaveebi sidusettevõttega kasumlikuks muuta ja millal alustada.

Enne sidusettevõtte turundusega alustamist:

Et olla sidusettevõttes edukas, peab teil olema ajaveebi, mis töötab ja püsib. Nii et siin on mõned küsimusi, mida enda ajaveebi kohta küsida…

Kui palju teie ajaveebi püsikülastajaid päevas on? 50? 100? 200? Teil võib tekkida küsimus, mis on seotud selle lõime külastajate arvuga? Tea, et kui keegi sinu sidusettevõtte linkidel ei klõpsa, ei saa sa enam kunagi müüa. Nii et peate oma publikut kasvatama!

Kas teil on võimalus mõne oma külastajaga ühendust võtta? Suurim viga, mida mõned blogijad ajaveebi alustamisel teevad, on see, et nad ei seadista automaatset süsteemi teatud ajaveebi külastajatega ühenduse pidamiseks. Kui te pole kumbagi, peaksite seda tegema seadistage automaatvastaja nagu aweber või sg-autorépondeur mis võimaldab teil koguda oma külastajate e-posti aadresse, et luua a usalduslik suhe neile saadetud meilide kaudu.

Siin on parim viis oma sidusettevõtte ajaveebi korralikult raha teenimiseks

1. Omage potentsiaalsete klientide nimekirja

Seotus on soovituslik müükkas edu saavutamiseks on oluline, et olete üks hea nimekiri inimestest, kes on saadaval ja tõenäoliselt ostavad teie linkide kaudu. Selle loendi saamiseks proovige pakkuda atraktiivset kingitust kõigile, kes tellivad teie loendi koostamiseks teie kontaktivormi.

Pidage meeles seda põhimõtet: Internetis raha teenimiseks peate teadma, kuidas anda, enne kui saate.

2- Registreeruge seotud platvormidel

Peame nüüd registreeruge ühendatud platvormidel frankofoni turul kõige tuntum teenige oma blogi sidusettevõttega rahaks. Need, mida soovitan, on:

– 1TPE on tunnustatud digitaaltoodete eksperdina Prantsuse turul;

– Clickbank, samal real 1tpe pakub tooteid digitaalses formaadis erinevates keeltes.

– Zanox, partnervõrgustik, mis pakub nii füüsilisi kui digitaalseid tooteid.

– Commission Junction, mis pakub mitmesuguseid sidusettevõtete pakkumisi (peamiselt inglise keeles)

3 – leidke oma väljavaadete raskused

Viga, mida platvormidel mitte korra teha, on valida toode ja pakkuda seda oma potentsiaalsetele klientidele. Kui sa neile midagi müüd, kaotad oma e-maine.

Selleks proovige leida tooteid, mis lahendavad nende ees seisvaid probleeme..

Seetõttu on soovitatav postitada oma ajaveebi küsitlus ja saata see oma potentsiaalsetele klientidele mõni päev pärast registreerimist, et saada teada nende ootustest. See tehnika võimaldab teil teada saada, mida nad tahavad, ja seda neile pakkuda.

4 – otsige kvaliteetseid tooteid

Kvaliteediga kaasnevad kulud, öeldakse klassikalises majandussüsteemis. Internetis on samamoodi. Leidke sidusplatvormidelt kvaliteetseid tooteid.

Kontrollige soovitud tooteid müüdud filiaalide arv tooted ja toodetelt saadud tagasimaksemäärad. Pange tähele, et seda teavet pakuvad erinevad platvormid ja mida paremini toode müüb, seda vähem lükatakse see tagasi ja seda tõenäolisemalt on see hea kvaliteediga.

Kui tooted on leitud, pingutage, et tooteid ise osta ja katsetage, mida nad pakuvad. Nii väldite lolli rääkimist ja näete, et läbipaistvuse huvides loobuvad paljud inimesed teie kontaktiloendist.

5- Valmistage saatmiseks ette e-kirjade järjestused

Olge ettevaatlik, see on ühenduse loomise edukuse ülioluline samm. Ärge olge oma meilides liiga müügihimulised, vaid liituge müügimehega.

Lihtsalt olge oma meilides ja näidake, miks arvate, et see toode on nende probleemide lahendus. Näiteks peavad nad tundma, et ostsite selle toote ise.

6- pakkuge tootega seotud kingitus

Mis sageli töötab see on “boonuse” pakkumine koos pakutavate toodetega, kui teie potentsiaalsed kliendid esitavad tellimuse teie sidusettevõtte linkide kaudu. Näiteks võib see lisaks pakutavale sidusettevõtte tootele olla ka digitaalne toode.

See tehnika julgustab potentsiaalset ostjat nimetatud boonuse saamiseks läbima teie sidusettevõtte lingi.

Lõpuks pange tähele, et teil on võimalus oma ajaveebi artiklites sidusettevõtte linke tutvustada. Tehke seda mõõdukalt ja mainige seda võimaluse korral, et mitte paista oma lugejate ees ahne.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked