Populaarsed esemed

Siin on PARIM STRATEEGIA, mida sotsiaalmeedias kasutada

Sotsiaalmeedia StrateegiaSotsiaalvõrgustikel (Twitter, Facebook, Google+ jne) on nüüd meie elus suur koht.

Ja seni, kuni neid õigesti kasutatakse, võivad need aidata teil oma ettevõtet kasvatada. Kuid kui lähenete neile valesti, võib sotsiaalmeedia olla peamine ebatõhususe allikas.

Saate veeta tunde iga päev, kirjutades täiuslikku säutsu või postitades oma uue viirusliku video Facebooki. See kõik on korras. Aga kui keegi teie tooteid ei osta, muutub see ajaraiskamiseks.

Käesolevas artiklis vaatleme, kui palju aega peaksid sotsiaalmeedias veetma ja milliseid samme saad astuda, et sotsiaalmeediat oma turundusarsenalis tõhusalt ära kasutada.

Sa ei pea kogu oma aega sotsiaalmeedias kulutama!

Kui juhite veebiettevõtet (blogija, kaupleja, vabakutseline jne), on ilmne, et soovite olla seal, kus on teie kliendid.

Aga see ei tähenda, et sa pead olema kohal 24/7. Mõned hästi korraldatud ülesanded aitavad teil sotsiaalvõrgustikes oma kohalolekut kindlaks teha ja teie jälgijaskonda märkimisväärselt suurendada.

Ära võrdle. See ei tähenda ka, et te ei peaks nendel saitidel palju aega veetma. Aga seda tuleb teha hästi organiseeritult.

Tähtis ei ole aeg, mille sellele kulutad, vaid see, mida postitad!

Teie suhtlusvõrgustiku strateegias ei ole kõige olulisem see, kui palju aega sellele kulutate. Aga mis sa sinna postitad.

Saate kulutada 3–4 tundi päevas teabe, fotode või videote postitamisele. Kuid kui need ei muuda teie tellijaid klientideks, on see kasutu. See on lihtsalt aja raiskamine.

Kui soovite saavutada häid tulemusi ja maksimeerida oma jõupingutuste tulemusi, peate postitama väärtuslikku teavet, et inimesed teie postitusi arvesse võtaksid.

Automatiseerige oma väljaanded: strateegia par excellence

Saate olla tõhus, automatiseerides oma sotsiaalmeedia postitusi. On selliseid teenuseid nagu Hoot sviit. com mis võimaldab programmeerida ja saata sõnumeid korraga mitmes sotsiaalvõrgustikus.

Kui teil on ajaveebi, saate automatiseerida ka oma uute artiklite avaldamise sotsiaalvõrgustikes, kasutades sellist tööriista nagu Twitteri voog.

Täpset vastust sellele, kui palju aega peaksid sotsiaalmeedias veetma, pole. Kõik sõltub ettevõtte tüübist, teabe kvaliteedist ja kogusest, mida soovite jagada. Kuid kui rakendate selles artiklis kirjeldatud sotsiaalmeedia strateegiat, saate optimeerida oma aega ja tulemusi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked