SEO

Sisu on kuningas ja teave on kuld

Kast Sisaldab

Rohkem kui 15 aastat tagasi, kui arvuti ja internet olid veel paljudele võõrad, oli Bill Gâtesil väga hea tulevikunägemus. Ta teadis, et need uued tehnoloogiad on uue põlvkonna edu ja saavutuste allikaks. Ta oli ka väitnud, et sisu oleks see, kus saab kõige rohkem raha teenida.

Google on sellest sõnumist aru saanud ja seda töödelnud. Ettevõttest on mõne aastaga saanud maailma enimliikluse läbinud veebisait tänu oma põhifunktsioonile, milleks on teabe klassifitseerimine. Inimesed kasutavad seda otsingumootorit peamiselt ühel põhjusel: teabe otsimiseks. See on ka peamine põhjus, miks inimesed arvuti juurde lähevad ja veebis surfavad.

Sisu esindab teavet ja selle teabe avaldamisega saate teenida palju raha.

Internet on vahend, mille kaudu saab igaühe sõnumit levitada. See on kättesaadav lihtsurelikule, mida ajalehtede, raadio ja televisiooni puhul ei saa teha. Tänapäeval saab igaüks mõne dollari või euro eest oma veebisaidi luua. Igaüks saab hõlpsasti luua sotsiaalse võrgustiku tänu erinevatele platvormidele, nagu Facebook ja Twitter.

Ühesõnaga, nüüd on võimalik mõne klikiga jõuda inimeste massideni ja pakkuda neile kvaliteetset infot iga hinna eest. Internetikasutajad tarbivad üha rohkem teavet ja maksavad teabe hankimise eest üha rohkem.

Uuringu- ja konsultatsioonifirma Juniper Research andmetel 2016. aastal ulatub e-raamatute müük peaaegu 10 miljardi dollarini, võrreldes 3,2 miljardi dollariga 2011. aastal. Juba mitu aastat on e-raamatute müük vaid plahvatuslikult kasvanud, kuna aeg pole kunagi olnud parem selle tulusa äriga tegelemiseks.

Lõpuks pole internet midagi enamat kui lihtne konteiner, ülejäänu (teave) taandub sisule.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked