Teeni raha

Speedfly või Fastlane: millised Shopify teemad peaksite oma e-poe jaoks valima?

Speedfly Fastlane Theme Shopify 1Huvitav oleks rääkida teemadest (graafiline mall), mida saate oma poe jaoks kasutada, eks?

Sest üks esimesi kriteeriume, mida me Shopifyga veebipoodi luues vaatame, on visuaalne välimus ja eelkõige professionaalsus, mida poest õhkub. Ilma selleta kahtlevad külastajad ja potentsiaalsed kliendid oma sinise kaardi saamisel.

Seal on terve hulk tasuta ja tasulisi teemasid. Ja kui võtate oma edu e-kaubanduses kasvõi natukenegi tõsiselt, investeerite kahtlemata paarkümmend või isegi sadu eurosid, et teie veebipood oleks professionaalne ja konverteeriks võimalikult palju.

Suureks eeliseks on see, et KÕIK on Sinu jaoks juba optimeeritud JA vajadusel Sinu jaoks prantsuse keelde tõlgitud. See on tohutu aja ja raha kokkuhoid!

Siin on minu arvamus…

Soovitan Shopify teemasid:

Seal nad on:

1. Lenda kiiresti

Seda teemat kasutan mõnes oma Shopify kaupluses…

Selle eeliseks pole mitte ainult prantsuse keel. Kuid ennekõike peetakse seda üheks parimaks Prantsuse Shopify teemaks.

Selle suurim vara on selle ilu ja kasutusmugavus. Kui olete kunagi proovinud luua e-poodi, siis teate, kui aeganõudev see võib olla…sest see nõuab tehnilisi teadmisi.

Speedfly säästab seda kõike ja võimaldab teil keskenduda sellele, mida te kõige paremini oskate: dropshipping kaudu müümisele.

See on teema, mille on välja töötanud Prantsuse dropshipperite kogukond, kes on suuresti toetunud selle võimele konverteerida. Lühidalt öeldes on see teema, mis võimaldab teil saavutada parima võimaliku konversioonimäära. Ja see areneb väga kiiresti tänu kogukonna soovitustele.

Need on peamised omadused:

 • Teema 3 ühes multi- ja üksiktoode 100% valmistatud Prantsusmaal
 • Liides on täielikult prantsuse keeles ja mõned tekstid lisatakse installimise ajal automaatselt.
 • Ümberkujundamise lihtsus: saate seda kasutada mitme toote või ühe toote müümiseks või kasutada seda klassikalise kauplusena.
 • See tuuakse teile eluaegse litsentsiga (sh värskendused).
 • Laadimisaeg on kiire… mis on suurepärase SEO plussiks.
 • Integreeritud on defitsiidirakendused (hädaolukorrad): külastusloendur, reklaami lõpu loendur, turvamärgid, soovitatavad tooted, klientide ülevaated, otseklõps kassasse jne.

Selle teema hankimiseks klõpsake siin!

2. Kiirrada

Siin on veel üks teema (mall) prantsuse keeles.

Tema peamine vara? Seda on lihtne kasutada… ja see võimaldab teil oma tooteid brändida juba esimeselt lehelt. Me ei varja seda… teema on visuaalselt super ahvatlev. Isiklikult ma armastan seda. Kasutan seda ka mõnes oma poes.

Ainus negatiivne külg, mille selle teema juures leidsin, on katastroofiline klienditeenindus.

Ma räägin teile sellest, et te ei oleks üllatunud, kui te ei saa oma meilidele vastust või saate lihtsalt isiklikku abi ja tuge, kui seda vajate.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin!

3. Puhur

Kuigi see on inglise keeles, on see teema, mis mulle eriti meeldib.

See on teema, mis on eriti kasulik, kui soovite luua üldkaupluse või 1 või 2 tootega poe. Ja isegi kui soovite luua minimüügilehtri.

See teema pakub palju erinevaid pistikprogramme, nagu loendurid, võltsmüügihoiatused, võltsliikluse mahud, laoseisu tase ja palju muud…

See on teema, mis on loodud töötama erinevatel meediumitel (laua-, mobiil- ja tahvelarvuti).

Mulle meeldib kõige rohkem sisseehitatud lisamüük, näiteks: osta üks, saad ühe tasuta, osta kaks, saad midagi tasuta või osta veel üks, saad tasuta kohaletoimetamise.

Need on strateegiad, mis võivad oluliselt tõsta teie külastajate ostukorvi väärtust.

Muidugi on see konkurentidest kallim… aga selle tõhusus on seda väärt.

Need on peamised omadused:

 • konfigureeritav edasimüük;
 • reklaami hüpikaknad;
 • mitu kodulehe stiili;
 • reklaammärgid;
 • Mega menüü

Lisateabe saamiseks klõpsake siin!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked