Blogimine

Teie WordPressi ajaveebi statistika: kuidas seda hankida?

Wordpressi StatistikaAnalüüsige teie WordPressi ajaveebi statistika on teie ettevõtte edu oluline element.

Sa ei pruugi seda teada. Võib olla.

Aga kas sa tead, kuidas sellega käituda? Kas tead, milliseid elemente tuleks arvesse võtta ja kuidas neid analüüsida?

Tõeline raskus seisneb selles, kuidas. Ja seda me täna näeme.

Kuidas saate oma WordPressi ajaveebi statistikat?

Selles artiklis kirjeldame erinevaid kriteeriume teie ajaveebi arengu mõõtmiseks ning kasulikke ja vajalikke tööriistu nende analüüsimiseks.

Aga kõigepealt, mis on statistika?

Wikipedia saidi andmetel statistika on andmete kogumise uuring, nende analüüsi, töötlemist, tulemuste tõlgendamist ja esitamist, et andmed oleksid kõigile arusaadavad. See on nii teadus, meetod kui ka tehnikate kogum…

Teie WordPressi ajaveebi jaoks on statistika kriteeriumide uurimine, mida kasutate oma tegevuse arengu nägemiseks. Neid saab jagada erinevaks statistikaks: külastajate arv ja protsent, geograafiline jaotus, külastajate päritolu, uudiskirja tellijate arv, vaatamiste arv, kommentaarid, sotsiaalvõrgustike liikmed jne.

Mõne sellise mõõdiku puhul vaatame, milleks neid kasutatakse.

Külastajate arv:

Külastusteta ajaveebil pole eesmärki.

Seetõttu on väga oluline teada, kui palju külastajaid meie blogisse tuleb. See võib näidata liikluse hankimise strateegia nõuetekohast toimimist. Seega võib värskendus tulla.

See statistika võimaldab lisaks meie blogisse juba tulnud külastajatele teada ka uute külastajate arvu. See on nii oluline parameeter, mida tuleb arvesse võtta, sest see võimaldab meil oma vaatajaskonda laiendada.

Külastajate päritolu

Külastajate päritolu on sama oluline mõõdik kui külastajate arv. Seda saab kasutada meie liikluse optimeerimiseks.

Teadmine, kas külastaja pärineb otsingumootoritest, sotsiaalvõrgustikest, muudest ajaveebidest või veebisaitidelt või mujalt, võimaldab meil keskenduda oma töös rohkem sellele meie jaoks edukale liiklusvektorile või teistele vektoritele, mis võivad kaasa aidata.

Need erinevad mõõdikud aitavad tõesti meie äri edendada.

Geograafiline levik

See on veel üks oluline etalon.

Kui teate, kus teie publik on, saate neile häälestada.

Võtame näite. Kui suurem osa teie publikust on Kanadast, järelikult Põhja-Ameerikast, ja te ei tea seda. Peaaegu kõik oma väljaanded orienteerute Euroopa tegelikkusele, mis ei pruugi olla sama, mis Põhja-Ameerikas. On selge, et see publik tunneb end üha vähem kaasatuna. Ja nii loomulikult lahkub teie blogi tasapisi.

Näete vastuolu. See on publik, keda on oht kaotada nähtavuse puudumise, teadmatuse tõttu.

Seetõttu on oluline teada oma vaatajaskonna geograafilist jaotust. See võimaldab teil oma pakkumisi kohandada.

Võtame kasvõi ajavööndite juhtumi. Erinevates riikides ei ole samad kellaajad. Kui Kanadas on päevavalgus, ei pruugi see olla päevavalgus kogu Euroopas, Aasias või Aafrikas.

Näiteks kui teete ülemaailmse sooduspakkumise ebasoodsatel aegadel, on selge, et mõni teie sihtmärgi osa saab kahju.

Vaatajaskonna geograafilise leviku tundmine aitab teil oma pakkumist kohandada. Mõtle selle üle.

Teie lehtede arv ja kestus

Võib juhtuda, et külastajad satuvad kogemata sinu blogisse või ei leia otsitavat. Enamasti ei viibi need inimesed teie veebisaidil kaua. Nad avavad saidi, vaatavad kiiresti, ei tunne muret ja sulgevad kohe.

Neid ei saa pidada külastajateks.

Eespool esitatud parameeter „külastajate arv” käsitleb kõiki neid külastajaid külastajatena. Kuigi tegelikult nad seda ei ole.

See statistika annab ligikaudse ülevaate külastajate arvust tegelikult teie lehti külastanud. Ja nii oma strateegia juhtimiseks.

Uudiskirjaga liitujate arv

See on parameeter, mis aitab teie sööda asjakohasust reguleerida. Las ma seletan.

Tavaliselt pakume meie uudiskirja jaoks e-kirjade kogumise eest kingitust. Kui kingitusel pole väärtust või see ei vasta otstarbele või lihtsalt pole atraktiivne, on selge, et tellijate arv ei suurene.

Seetõttu saab seda parameetrit kasutada meie pakkumiste kohandamiseks. Ja see on väga oluline mitte ainult meie potentsiaalsete klientide nimekirja, vaid ka meie toote- ja teenusepakkumiste jaoks.

Kas me ei ütle, et “raha on nimekirjas”.

Jälgijad sotsiaalmeedias

Sotsiaalsed võrgustikud on nüüd meie ajaveebitegevuse arendamisel hädavajalikud. Selle ignoreerimine on suur viga.

Seetõttu on oluline välja töötada sellesuunaline strateegia, et liiklusest kasu saada, võttes arvesse nende sotsiaalvõrgustike külastajate vaaraolikku arvu.

On mitmeid muid mõõdikuid, mida me siin ei käsitle, kuid mis võivad teie ettevõttes kasulikud olla. Need leiate oma ajaveebi analüüsimiseks mõeldud tööriistadest.

Teie ajaveebi statistikatööriistad

Teie ajaveebi statistika mõõtmiseks on mitu tööriista. Meil on muu hulgas StatCounter, SiteMeter, AWStatsjne.

Soovitame kasutada Google Analyticsit.

Google Analytics on hiiglasliku Google’i tööriist. See on meie arvates see, mis meie ajaveebitegevusega kõige paremini sobib. Ma pole mitut proovinud, aga… Nii et saage aru. Minu jaoks piisab Google’i analüüsist.

Muide, enne kui ma unustan, kui teil on muid Google Analyticsi väärtuslikke tööriistu või isegi rohkem, jagage seda meiega kommentaarides.

Paneme klambri kinni.

Meie arvates on see tööriist Google Analytics, peavad kasutama kõik veebisaidi või ajaveebi osalejad. Ta sisaldab palju funktsioone mida ma kutsun teid uurima.

See on aadressil https://www.google.fr/intl/fr/analytics/Google Analyticsi ametlik veebisait.

Lisaks mõnele ülaltoodule on olemas eesmärkide jälgimine, sündmuste jälgimine, siseuuringute jälgimine, sisu komplekteerimine, hankimiskanalite komplekteerimine, veebilehe analüüs, laadimisaja mõõtmine, armatuurlaua loomine ja palju muud. Mine vaata.

Sest juurdepääs Google Analyticsilesa peaksid:

– Looge Gmaili aadress

– Looge oma Google Analyticsi konto: peate end tuvastama oma Gmaili e-posti aadressi ja parooliga ning järgima juhiseid.

– Taasta Google Analyticsi skript teie saidi jaoks : igal veebisaidil on kordumatu kood. Nii et ole ettevaatlik. Sama skripti ei saa kasutada kahe erineva saidi jaoks.

– Kopeerige Google Analyticsi kood oma saidile

Pärast neid toiminguid on vajalik oodake 24 tundi, kuni Google Analytics teie heaks tööle hakkab. Nii saate sirvida laia valikut valikuid. Ära keela seda endale.

Rääkisin teile ka sotsiaalvõrgustike tähtsusest meie ajaveebitegevuses.

Selleks on olemas ka statistilised vahendid.

Kui võtame näiteks Facebooki juhtumi, siis on olemas tööriist “Facebook Insights”. See on tööriist, mis võimaldab meil oma Facebooki lehtedel erinevat statistikat. Nii on meil võimalus optimeerida oma äri erinevaid aspekte.

Nagu ma eespool ütlesin, kutsun teid üles meiega kommentaarides jagama tööriistad, mida kasutate oma ajaveebi WordPressi vaatajaskonna ja statistika mõõtmiseksja mida nad sulle toovad.

Kohtumiseni kommentaarides.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked