Blogimine

Toodete või teenuste müümine oma ajaveebis: juhend!

Müüvad Oma Tooteid Ja Teenuseid Oma AjaveebisOlles veetnud nii palju aastaid ajaveebi ja võrgutegevuse maailmas, ütlen teile kohe: oma toodete ja teenuste müümine oma ajaveebis on kindlaim viis selle kasumlikuks muutmiseks.

Tõsi, on palju muid viise, kuid toodete ja teenuste müümine on endiselt kõige tasuvam. Minu kogemusest tuli igatahes selline.

Kõik blogist alguse saanud suured õnnestumised on saanud teoks tänu toodete ja teenuste müügile.

Ja seda ma tahan, et me täna arutaksime.

Seetõttu räägime selles artiklis toodete ja teenuste müügist.

Mida müüa? Kuidas müüa? Ja millal müüa? Jah, sest kogu aeg ei ole hea müüa. Tuleme selle juurde tagasi.

Praegu võtame aega, et seada end õigesse positsiooni, et saaksime tema blogis midagi müüa.

Mida on hea teada enne toote või teenuse müügiks pakkumist?

Kui pakume esemeid müügiks, on see loomulikult klientidele mõeldud. Ilma kliendita pole mõtet midagi luua. Seetõttu on oluline olla valmis omama kliente.

Vihje 1: olge ettevaatlik

Esimene nõuanne, mille ma annan kõigile ajaveebiomanikele, kes kavatsevad oma ajaveebi tooteid ja teenuseid müüa, on olla ettevaatlik. Ettevaatust, sest medal on kahepoolne. Parima suhtumise valimata jätmine võib viia nende allakäiguni.

Müügivahendina võib loomulikult kasutada blogisid, kuid see ei ole põhjus, miks kohe müüma hakata. Peate asetama end õigetesse olukordadesse. Peate andma endale vahendid eesmärgi saavutamiseks, mille olete endale seadnud.

Selleks, et saavutada oma toodete ja teenuste müügi parem tase, peate esmalt looma suhte- ja vestlussidemed oma potentsiaalsete klientidega. Peate neile (oma lugejatele) oma väljaannete kaudu midagi pakkuma, et nende igapäevaelu kuidagi paremaks muuta. Ilma selleta ei kesta te kaua selle häälega.

Küsige ringi, uurige oma tellijatelt, nad ütlevad teile, et nad jälgivad teatud ajaveebi, sest saavad sellest midagi rahuldavat. Olgu selleks siis meelelahutus, ideed, inspiratsioon, lahendused nende vajadustele, nõuanded vms.

Muidugi on inimesi, kes ostavad, sest see olete teie või kuna see on selline bränd, mis toob turule toote. Aga see on vähemus. Ja jällegi sellepärast, et kõnealune bränd on kuidagi oma potentsiaali näidanud.

Enne kui alustate oma ajaveebis müüki, veenduge, et jagate oma lugejaskonnaga kvaliteetset sisu. Tehke rohkem jõupingutusi oma elatustaseme parandamiseks, selle asemel, et proovida iga hinna eest müüa.

Keskenduge oma usaldusväärsuse ja lugejaskonna usalduse suurendamisele. Selle hinna eest saate luua oma ajaveebi ümber suure kogukonna, mis on valmis ostma kõiki teie pakutavaid tooteid või teenuseid.

Teine nõuanne: koostage nimekiri

Ma ei saa seda piisavalt öelda, peate oma nimekirja koostama. Kas meili või sotsiaalmeedia kaudu, peab teil olema jälgijaid, kellega saate ühendust võtta, kui on õige aeg oma tooteid ja teenuseid pakkuda. See on kindel viis oma esimese müügi tegemiseks. Ja seda ei tohiks tähelepanuta jätta.

Rohkem ma ei räägi. Sama ajaveebi teised artiklid räägivad sellest nii hästi. Ja siis saame sellest kommentaarides rääkida.

Millist toodet ja/või teenust te oma ajaveebis müüte?

Nagu varem öeldud, on müügi juures kõige olulisem publik. Need on teie väljavaated. Peate müüma seda, mida teie potentsiaalsed kliendid tahavad.

Suurepärane turundaja Seth Godin ütles ja ma parafraseerin: “Ära müü seda, mida arvad oma klientidele õigeks, vaid müü seda, mida kliendid otsivad“. See on Interneti kaudu müümise olemus.

Paljudes blogides näete, et müügil on erinevat tüüpi asju. Mõned müüvad e-raamatuid. Muud, video- või helikoolitus. Teised jällegi müüvad coachingut, masterminde, seminare, töötubasid.

On ka inimesi, kellel on füüsilised tooted, mõttetööd jne.

Näete, et pakkumine on mitmekesine. Ja kui nii, siis on vahel raske õiget valikut teha.

Soovitan teil valida toote või teenuse tüüp kolme kriteeriumi alusel:

  • Ükskõik, mida teie lugeja eelistab
  • Mida saate pakkuda
  • Mis võiks turul olla

See kehtib ka selle kohta, millest soovite oma tootes rääkida.

Seega tuleb teha eeluuring. Ja igaühel on oma lahendus.

Igasugused tooted on head. Igal neist on oma plussid ja miinused. Seetõttu muutub teile sobivaima valik teile mugavamaks.

Seega leidke aega, et valida oma ajaveebis müümiseks õiget tüüpi toode või teenus.

Kuidas loote oma toodet, mida oma ajaveebis müüa?

Nüüd, kui olete otsustanud, millist tüüpi toodet soovite müüa, on aeg käised üles käärida. Suurem osa tööst tuleb veel ära teha.

Võiks öelda, et hakka oma toodet valmistama. Aga ei, seda ma ei soovita.

Soovitan 3 punkti meetodit:

1uh punkt: looge oma müügileht

Jah, ma soovitan kõigepealt seda: looge oma müügileht.

See müügileht võimaldab teil lõpuks keskenduda oma toote lubadusele. Tegelikult on müügilehel loetletud kõik teie toote olulised punktid. Esitage oma müügilehel toote põhjus ja lubadus, mida see annab. See on sügav isiklik peegeldus, mille peate üksi olles looma. Kui teil on meeskond, on see töö, mida teha koos. Nii et saate asju sildistada.

Ilma eelnevalt seadistatud müügileheta on lihtne lasta end toote loomisel teises suunas juhtida.

Müügileht on veidi suunav lõuend. Nii et võtke aega selle eelnevalt kujundamiseks.

2e sild: planeerige oma toote väljalaskmine

Kui teie müügileht on kirjutatud, peate planeerima toote loomise.

See planeerimine hõlmab toote loomise peamiste etappide kindlaksmääramist, erinevate verstapostide määramist, eraldatavate ressursside uurimist, erinevate tekkivate kulude, rahaliste ja ka ajaliste kulude kindlaksmääramist.

Peate määrama ka väljalaskekuupäeva. See kuupäev ei ole fikseeritud, vaid on omamoodi viide teie tootele õige turuletoomise perioodi leidmiseks. Tundub triviaalne, aga tuleb leida õige periood sõltuvalt asjaoludest, juba planeeritud sündmustest jne.

Näiteks kui käivitate turule ühe populaarsema konkurendiga samal ajal, pidage meeles, et paljud teie potentsiaalsed kliendid valivad selle konkurentsi.

Nii et planeerige see kõik kindlasti.

Samuti proovige olla kaasas pastorite või mentoritega, et hõlbustada teie toote realiseerimist, eriti kui see on esimene kord. Nii saate läheneda oma loomingu kõikidele etappidele.

Ei saa vahele jätta.

Mõnikord kulub sul palju rohkem aega omaette tegemisele, kui inimesed on seda juba teinud ja sa pead lihtsalt nende kogemusi ära kasutama.

Nii et otsige juhiseid.

3epunkt: alustage oma toote loomist

Nüüd, kui see kõik on selge, võite hakata oma toodet üksikasjalikumalt kirjeldama.

Sõltuvalt teie tootest alustage järjestusest, struktuurist, moodulitest jne. Täpsustage nii palju kui võimalik. See muudab teie töö lihtsamaks.

Määrake endale tööperiood. Saate määrata endale konkreetse päeva või ühe või kaks tundi hommikul või blokeerida selle terveks nädalaks. Aga sa pead. Muidu tere edasilükkamine.

Kuidas oma toodet või teenust turule tuua?

Siinkohal ma liiga palju ei ütle. Jagame oma kogemusi kommentaarides.

Lihtsalt teadke, et peaksite rõõmu tundma tehtud pingutuse üle ja et olete jõudnud lõpusirgele. Sa peaksid oma saavutuse üle rõõmustama.

Paljud potentsiaalselt head tooted pole ilmavalgust näinud, sest oleme ühel hetkel kaotanud ühise joone või oleme venitusega võitnud. Kohale jõudes rõõmustage.

Ja kui see seekord ei tööta, jäi midagi kahe silma vahele. Kääri käised üles ja asu tagasi tööle.

Teie edu pole kaugel.

Räägi mulle oma tunnetest. Jagage meiega oma kogemusi.

Kohtume varsti, kommentaarides.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked