Blogimine

Top 10 dropshipping nišši

Niši DropshippingDropshippingul on veel ees helge tulevik.

Edu saavutamiseks on üks olulisemaid punkte positsioneerida end kasumlikus nišis.

Kuid alati pole lihtne teada, mis töötab ja mis mitte.

Et teid aidata, on siin meie eksklusiivne top 10 dropshipping nišši!

1 – Ühendatud kellad

Selle top 10 tipus olev dropshipping nišš on kindel panus, mis on mõnda aega olnud ülekaalus: ühendatud kellade oma. See pole üllatav, arvestades üha kasvavat entusiasmi ühendatud objektide vastu.

Lisaks võimaldavad selle toote paljud võimalikud variandid jõuda erinevate sihtrühmadeni. Sportlasi võrgutavad mudelid, mis aitavad neil mõõta pulssi, läbitud vahemaad või põletatud kaloreid. Mägimatkajad valivad kellad, mis on varustatud kõrgusemõõtjaga. Mis puutub murelikesse vanematesse, siis nemad saavad rahu, kui näevad oma järglase randmel GPS-i.

Dropshippingis müüdavate ühendatud kellade teine ​​eelis on see, et need on väikesed esemed, mida on nii lihtne saata. Ainus nõue teie ettevõtte toimimiseks on kontrollida teie tarnija pakutavate toodete kvaliteeti. Selline müügiviis ei pruugi riimuda kehva kvaliteediga ja rahulolematute klientidega, pigem vastupidi! Sinu ülesanne on olla valvas.

2 drooni

Drooniturg on ka dropshippingu eelistatud nišš. Nende sisseehitatud kaameraga varustatud väikeste lendavate masinate edu on vaieldamatu. Ja seda põhjusega: lisaks lendamise lõbusale poolele võimaldab see teha fotosid ja videoid, mida on muul viisil raske saavutada.

Jällegi on pakutavate toodete valik väga lai. Alates miniatuursest vidinast kuni suuremahulise droonini, mis suudab lennata suurtel kõrgustel, leidub midagi igaühele ja igale eelarvele. Pere uusim lisandus on moes: drooni selfid. Põhjalikku tekstiselgitust pole vaja, kõik on nimes.

Nagu iga elektroonikatoote puhul, peaksite valima kvaliteetse tarnija. Hästi sihitud turundus koos kohapealsete videotega teeb ülejäänu. Viimane detail: droonidele kehtivad ohutuse huvides erinevad kasutuspiirangud. Kui unustate selle oma saidil mainida, võivad sellel olla ebameeldivad tagajärjed.

3-USB vidinad

USB-vidinad on nendes 10 parimas dropshippingu nišis kolmandal kohal. Kui need on endiselt geekide seas algusest peale populaarsed, meeldivad need nüüd palju laiemale publikule. Pani kahtluse alla USB-tehnoloogia kasutamise lihtsuse koos plug and play tulekuga.

Valikus on tohutult palju. Alustades USB-võtmetest. Pole enam väikseid värvilisest plastist ristkülikuid, leiame neid nüüd igasuguse kujuga. Ülejäänud tarvikud ei ole ära jäetud. Ventilaatorid, tassisoojendaja, aga ka minikülmik või projektor – võimalused on peaaegu lõputud.

Saate avada USB-vidinate poe või spetsialiseeruda ühte või kahte tüüpi vidinatele. Seda tüüpi toodete reklaamimiseks on mõjutajavideod eriti tõhusad.

4-Kondiitritarvikud

Prantslaste kondiitrihullus on vaieldamatu, mida tõendab kokaraamatute ja erialaprogrammide edu. Aksessuaarid, mis võimaldavad valmistada kihilisi kooke, makroone ja muid magustoite, kuuluvad dropshippingu parimate niššide hulka.

Võimalikud on kaks kaubanduslikku funktsiooni. Saate avada nende tarvikute poe, pakkudes laia valikut, et meelitada ligi palju kondiitreid. Müükide arv saab olema suurem, kuid keskmine ostukorv väiksem.

Teine lähenemisviis on spetsialiseerumine konkreetse magustoidu valmistamisele. Valige need, mis vajavad mitut tarvikut, ja täiendage oma tootesarja spetsiaalsete retseptiraamatutega. Kuna teie tooted puutuvad kokku toiduga, peaksite vältima madalat poolt. Turvalisus on valdkond, mida ei tohiks kunagi tähelepanuta jätta.

5-Kohandatavad tooted

Dropshippingu parimate niššide loendist leiame kohandatavad tooted. Nõudmisel prinditava süsteemiga saate muuta kõikvõimalikud artiklid oma klientide jaoks ainulaadseks. Need võivad olla riided, kruusid või isegi dekoratiivesemed ja mänguasjad.

Efektiivsuse huvides on soovitatav keskenduda ühele tooteperekonnale. Kui müüte samal saidil T-särke, võtmehoidjaid, kruuse ja puslesid, on tõhusam reklaamimine keerulisem. Dropshippingu puhul on pakutava järjepidevus olulisem kui mis tahes muu äritegevuse puhul.

Teine võimalik lähenemine minu kohandatavate toodete nišile on pakkuda kliendile veel tellimisel teatud arvu mustreid ja lisaks pakkuda talle võimalust kasutada oma loomingut.

Peamised punktid, mida selles dropshipping nišis edu saavutamiseks arvestada, on kasutatud materjalide kvaliteet ja ülekande pikaealisus. Tellige mõned proovinäidised, et tagada oma tulevaste ostjate rahulolu.

6-ükssarved

Ükssarved kuuluvad dropshipping niššide hulka, mis hoiavad endiselt oma kohta 10 parima hulgas. Mõne poolt välja kuulutatud mööduva moehulluse efekti asemel on ilmnemas tõeline alustrend. Selle teema ümber poe avamine on kindlustus toodete müümiseks.

Ükssarvikute eeliseks on see, et neist saab lõputult keelduda. Need kaunistavad paljusid dekoratiivesemeid, voodipesu või isegi riideid, kui mitte ehteid. Väikeste seas on väga populaarsed ka kogutavad topised ja kujukesed.

Jällegi on parim tehnika piirduda piiratud arvu toodetega, mis moodustavad ühtse terviku. Nii ei ole turundus mitte ainult efektiivsem, vaid on ka rohkem ülesmüüke.

Et eristuda konkurentidest, vali originaalsed erksates värvides esemed, sest ilus ükssarvik on ükssarvik, mida saab näha. Instagram on selle niši reklaamimiseks kõige sobivam suhtlusvõrgustik selle väga graafilise suhtlusviisi tõttu.

7-Meeste särgid

Nende top 10 dropshipping niššide teisest poolest leiame meeste särgid. See võib tunduda üllatav, sest müüja jaoks pole selles midagi väga seksikat. See sektor, mida sageli arvatakse olevat reserveeritud suurtele valmisrõivabrändidele, on sellegipoolest kasumlik nišš.

Ja õigustatult: särk on meeste garderoobis põhiline, absoluutselt asendamatu. See leiab oma koha nii professionaalses kui ka vaba aja veetmise maailmas. Kuigi kolmeosaline ülikond ei ole enam tavapärane, peavad paljud töötajad töökohal siiski särki kandma.

Linnas, isegi kui polosärk selle mõneks ajaks troonilt kukutas, jääb see ka oma igapäevase šiki poole jaoks väga populaarseks rõivaesemeks. Pikkade või lühikeste varrukatega, tavaline või mustriline, must või värviline – see on rõivas, mis kohandub kõigi trendidega.

Meeste särk ei ole mahukas ja kerge, see on lihtsalt tarnitav toode. Ainus võimalik lõks: suurusprobleemidega seotud tagastamised. Selle vältimiseks on siin mõned lihtsad näpunäited. Pidage kinni ühe tarnija toodetest, kuna sobivus ja suurus on jaemüüjati sageli erinev. Küsige oma hulgimüüjalt täpset suurustabelit ja postitage see oma saidile. Lõpuks ostke üks igast suurusest, et saaksite oma klientidele öelda, millise suurusega nad tegelikult sobivad.

8 häälestamine

Siin on dropshipping nišš, mille potentsiaali mõned alahindavad: tuunimine ja autoosad. Nagu kõigi kirglike tegevuste puhul, toob tuuning kokku suure kogukonna, mille liikmed võistlevad leidlikkuses, et muuta oma sõiduk ainulaadseks. Eesmärk, mille nimel ollakse nõus palju kulutama. Parimate pakkumiste saamiseks pöörduvad paljud jälgijad vajaliku ostmiseks Internetti.

Sellele hobile on sotsiaalvõrgustikes pühendatud paljud rühmad. Distsipliini staaridele meeldib seal oma autodest pilte näidata, tõestuseks, et tuuninguturul läheb hästi. Samuti on tekkinud palju spetsiaalseid ajaveebe ja foorumeid. Teie turunduskampaaniate jaoks on nii palju potentsiaalseid sihtmärke.

Võimalusi on jällegi palju. Saate spetsialiseeruda vaid ühte tüüpi tarvikutele või seada oma keskmise ostukorvi suurendamise eesmärgiks laiemat eesmärki. Selles nišis edu saavutamiseks on parem omada teemat hästi. Vajadusel võta appi entusiast, kes aitab sul seda universumit taltsutada.

Autovarustuse puhul peaks ohutus alati esikohal olema. Tarnijate otsimisel veenduge ostetud osade kvaliteedis. Kontrollige hoolikalt, kas need vastavad Euroopa ohutusstandarditele ja vältige kahtlasi tootjaid, kes nõutud sertifikaate väljastades käest libisevad.

9-Aluspesu

Kas sa oled pigem slip või aluspüksid? Aluspesu on üks dropshippingu nišše, mis ei näe eriti seksikas välja, kuid on siiski edukas. Kas ajapuudusel, suurema valikuvõimaluse või diskreetsuse tõttu ostavad paljud inimesed oma aluspesu Internetist. Hea võimalus näiteks vältida müüjanna üllatunud pilku, kes näeb meest naistepesu osakonnast läbi uitamas, samal ajal kui härra oma naisele lihtsalt kingitust otsib.

Interneti-pesu edu puudutab nii mehi kui naisi. Nii et võite kartmata alustada üht või teist neist niššidest. Suured suurused on ka huvitav turg, sest füüsiliste poodidega tegelejatel on sageli raske otsitavat leida.

Peamine probleem dropshippingis riiete müümisel on kliendi suutmatus kõnealuseid esemeid selga proovida, mis võib viia kõrge tagastusmäärani. Probleem, mis ei puuduta väikest voodipesu, kuna need on riided, mida ei saa põhimõtteliselt selga proovida. Nii et teil on selle niši valimisel kõikvõimalik, kui soovite moodi minna.

10-Spordivarustus

Selle top 10 seast viimane dropshipping nišš: spordikaubad. Olenemata sellest, kas nad harjutavad amatöörina või võistlevad, tegelevad paljud prantslased spordiga. Distsipliin, mis sageli kasvab tõeliseks kireks. Isegi lihtsad spordialad, nagu ujumine või jooksmine, nõuavad minimaalset varustust. See teebki selle turu tugevuseks.

Loobuge kohe idee avada sporditarvete pood. Seistes silmitsi selliste turuhiiglastega nagu Decathlon või Go Sport, pole teil eduvõimalusi. Peate spetsialiseeruma ühele tegevusele, vaadake teatud spordialade jaoks ühte tüüpi tarvikuid.

Eelistatavalt vali spordiala, mida juba tunned ja harrastad. Teil on veelgi lihtsam tuvastada praktikute probleeme ja pakkuda neile lahendust. Kui müüte seadmeid, vältige kaalumasinaid ja üldiselt tooteid, mis on mahukad või liiga haprad.

Toetuge oma turunduses nii palju kui võimalik sotsiaalvõrgustikele ja mõjutajatele. Just nemad annavad teie poele piisavalt usaldusväärsust, et Interneti-kasutajad usaldaksid. Kui teil on endal märkimisväärseid tulemusi, tooge see edasi ja lootke müümisel sellele edule.

Nende 10 parima dropshipping niši abil teate nüüd, millist tüüpi tooteid müüakse kõige paremini. Teie ülesanne on valida see, mis inspireerib teid enne alustamist oma teadmisi täiustama. Et teistest poodidest eristuda, pead olema loominguline ja lisama konkurentidest erinevat väärtust. Nüüd on aeg seiklust alustada!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry, delete AdBlocks

I hope my ads are not blocked